Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Under 12 Division 1 4 19 Oct 19 Seaforth Sixers
v Harbord Tigers
Seaforth (Seaforth - Oval #2) 
Under 12 Division 2 4 19 Oct 19 Beacon Hill Bulldogs
v Harbord Jaguars
Allambie Heights Oval 
Under 12 Division 2 4 19 Oct 19 Forest Fireballs
v Harbord Grasshoppers
Nolans Reserve (Nolans Reserve - Oval #6) 
Under 12 Division 2 4 19 Oct 19 Harbord Huntsmen
v Peninsula Sharks
John Fisher 1 
Under 13 Division 2 4 19 Oct 19 Harbord Eagles
v BYE
 
Under 13 Division 2 4 19 Oct 19 Harbord Boomerangs
v Wakehurst Black
Kierle Park (Oval 2) 
Under 15 Girls 3 19 Oct 19 Forest
v Harbord Devils
Passmore (Oval 2) 
Under 15 Division 1 4 19 Oct 19 Harbord Spinners
v Wakehurst Red
Harbord 
Under 14 Division 1 4 19 Oct 19 Collaroy Megawatts
v Harbord Howzats
Griffith Park 
Under 13 Division 1 4 19 Oct 19 Collaroy Plateau Power
v Harbord Skylanders
Lake Park 
Under 15 Division 2 4 19 Oct 19 Harbord Knights
v Collaroy Plateau Electric
John Fisher 1 
Master Blaster Sat AM Adams St Reserve 1 19 Oct 19 Harbord Crusaders
v BYE
 
Master Blaster Sat AM Adams St Reserve 1 19 Oct 19 Harbord Avengers
v Harbord Rebels
Adams St Reserve (MB Field 1) 
Master Blaster Sat AM Adams St Reserve 1 19 Oct 19 Harbord Smashers
v Harbord Marlins
Adams St Reserve (MB Field 2) 
Master Blaster Sat AM Adams St Reserve 1 19 Oct 19 Harbord Freshie Bullets
v Harbord Hammerheads
Adams St Reserve (MB Field 3) 
Master Blaster Sat AM Adams St Reserve 1 19 Oct 19 Harbord Freshie Freehitters
v Harbord Hitters
Adams St Reserve (MB Field 3) 
Master Blaster Sat AM Adams St Reserve 1 19 Oct 19 Harbord Jets
v Harbord Hurricanes
Adams St Reserve (MB Field 3) 
Under 10 Division 1 1 19 Oct 19 Forest Sea Eagles
v Harbord Thunder
Melwood Oval (Melwood Oval - Oval #2) 
Under 10 Division 2 1 19 Oct 19 Harbord Sharks
v Beacon Hill Bravehearts
Manly-West Park 
Under 10 Division 2 1 19 Oct 19 Harbord Hitters
v Wakehurst Blue
Nolans Reserve (Nolans Reserve - Oval #5) 
Under 10 Division 2 1 19 Oct 19 Harbord Jets
v Beacon Hill Blasters
Allambie Heights Oval 
Under 10 Division 2 1 19 Oct 19 Harbord Bashers
v Wakehurst Black
Balgowlah North Primary 
Under 11 Division 2 1 19 Oct 19 Harbord Thunder
v Peninsula Scorchers
Boondah 
Under 13 Girls 1 19 Oct 19 CPCC Cyclone
v Harbord Devils
David Thomas (Oval 2) 
Under 11 Division 1 1 19 Oct 19 Harbord Dolphins
v BYE
 
Under 11 Division 1 1 19 Oct 19 Harbord Scorchers
v Beacon Hill Rattlesnakes
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #2) 
Under 11 Division 1 1 19 Oct 19 Beacon Hill Vipers
v Harbord Warriors
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #2) 
Under 11 Division 1 1 19 Oct 19 Peninsula Stars
v Harbord Marlins
Newport Oval